30.12.2024

Uitreiking van 11 onderscheidingen bij Jeugdbrandweer Ieper

Tijdens de tweede editie van de kerstmarkt voor leden en ouders van de jeugdbrandweer werden maar liefst 11 onderscheidingen uitgereikt aan leden die zich het afgelopen jaar hebben ingezet en bewezen. Negen leden ontvingen hun eerste streep, terwijl twee leden hun tweede streep in ontvangst mochten nemen.

Deze strepen symboliseren de vooruitgang die de jongeren boeken in hun opleiding. Ze kunnen deze verdienen door actief deel te nemen aan de oefeningen, een theoretisch examen met succes af te leggen en praktische proeven te doorstaan. Deze aanpak helpt hen de technieken en verschillende onderdelen van de opleiding tot brandweer te ontdekken en beheersen.

De onderscheidingen werden op feestelijke wijze uitgereikt door ere-luitenant bevelhebber Jacques Boen, erevoorzitter van de Jeugdbrandweer.

Het nieuwe werkjaar start op 10 januari 2025 met maar liefst 32 leden.  Het belooft alvast terug een boeiend jaar te worden met een 24-uursverblijf in de kazerne, een weekend met de vrienden uit Lehrte en een zomerkamp op bestemming X.

Brandweer Westhoek
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.