Brandweerposten

Brandweer Westhoek bestaat uit een netwerk van 22 posten verspreid over 18 gemeenten in de Westhoek.  Samen beschermen zijn meer dan 219.000 inwoners.  Heeft u een vraag voor uw lokale brandweerpost?  Wenst u beroep te doen op de brandweer voor niet-dringende hulpverlening?  Neem dan via onderstaand overzicht contact op met de brandweerpost in uw buurt.

Brandweerpost De Panne

Adres:
Loskaai 14, 8660 De Panne

Telefoon:
058 60 39 25

Postoverste:
Kapitein Luc Brouckxou
luc.brouckxou@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Diksmuide

Adres:
Heernisse 4, 8600 Diksmuide

Telefoon:
058 60 39 50

Postoverste:
Kapitein Filip Vandenberghe
filip.vandenberghe@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Geluwe

Adres:
Vrouwstraat 2, 8940 Geluwe

Telefoon:
057 36 10 35

Postoverste:
Kapitein Filip Simoens
filip.simoens@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Houthulst

Adres:
Kouterstraat 26, 8650 Houthulst

Telefoon:
058 60 39 70

Postoverste:
Kapitein Lode De Keyser
lode.dekeyser@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Ieper

Adres:
Minneplein 1a, 8900 Ieper

Telefoon:
057 36 10 00

Postoverste:
Majoor Rik Vandekerckhove
rik.vandekerckhove@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Kemmel

Adres:
Nieuwstraat 46, 8956 Kemmel

Telefoon:
057 36 10 50

Postoverste:
Kapitein Wim Bossaert
wim.bossaert@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Koekelare

Adres:
Oostmeetstraat 36, 8680 Koekelare

Telefoon:
058 60 39 60

Postoverste:
Kapitein Dries Depreitere
dries.depreitere@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Koksijde

Adres:
Zeelaan 37, 8670 Koksijde

Telefoon:
058 60 39 30

Postoverste:
Kapitein Michel Willaert
michel.willaert@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Kortemark

Adres:
Handzamestraat 84, 8610 Kortemark

Telefoon:
058 60 39 65

Postoverste:
Kapitein David Vanden Eynde
david.vandeneynde@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Langemark

Adres:
Melkweg 2, 8920 Langemark-Poelkapelle

Telefoon:
057 36 10 20

Postoverste:
Kapitein Dominique Parmentier
dominique.parmentier@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Leke

Adres:
Lekedorpstraat 31, 8600 Leke

Telefoon:
058 60 39 58

Postoverste:
Kapitein Filip Vandenberghe
filip.vandenberghe@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Lo-Reninge

Adres:
Zuidstraat 21b, 8647 Lo-Reninge

Telefoon:
058 60 39 80

Postoverste:
Kapitein Guido Snick
guido.snick@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Mesen

Adres:
Vier Koningenstraat 28a, 8957 Mesen

Telefoon:
057 36 10 40

Postoverste:
Kapitein Marc Debraeve
marc.debraeve@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Nieuwkerke

Adres:
Dranouterstraat 5, 8950 Nieuwkerke

Telefoon:
057 36 10 45

Postoverste:
Majoor Geert Cuvelier
geert.cuvelier@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Nieuwpoort

Adres:
Gasstraat 37, 8620 Nieuwpoort

Telefoon:
058 60 39 45

Postoverste:
Kapitein Richard Vandenabeele
richard.vandenabeele@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Oostduinkerke

Adres:
Schoolstraat 6, 8670 Oostduinkerke

Telefoon:
058 60 39 40

Postoverste:
Luitenant Rudy Baelen
rudy.baelen@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Poperinge

Adres:
Doornstraat 45, 8970 Poperinge

Telefoon:
057 36 10 60

Postoverste:
Kapitein Bart Couwet
bart.couwet@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Veurne

Adres:
Nijverheidsstraat 6, 8630 Veurne

Telefoon:
058 60 39 20

Postoverste:
Kapitein Rik Breem
rik.breem@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Wervik

Adres:
Gasstraat 2, 8940 Wervik

Telefoon:
057 36 10 30

Postoverste:
Kapitein Filip Simoens
filip.simoens@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Westouter

Adres:
Roodkruisstraat 2c, 8954 Westouter

Telefoon:
057 36 10 55

Postoverste:
Luitenant Nico Debruyne
nico.debruyne@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Zonnebeke

Adres:
Passendalestraat 31, 8980 Zonnebeke

Telefoon:
057 36 10 26

Postoverste:
Kapitein Lieven Delva
lieven.delva@brandweerwesthoek.be

Brandweerpost Zuid-Ijzer

Adres:
Haringestraat 26a, 8972 Roesbrugge

Telefoon:
057 36 10 75

Postoverste:
Luitenant Daan Vandenbussche
daan.vandenbussche@brandweerwesthoek.be

Door de website verder te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer

Brandweer Westhoek maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren. Door op 'OK' te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies. Wil u meer weten over cookies, of uw cookie-instellingen voor deze website aanpassen? Klik dan op de disclaimer onderaan de website.

Sluiten